Fryzjerstwo
Modelowanie włosów
60-90 zł
Strzyżenie z modelowaniem
100 - 140 zł
Fale / Loki
100 - 140 zł
Upięcie okolicznościowe
130 - 180 zł
Upięcie ślubne
180 - 250 zł
Farbowanie odrostu
200 zł
Koloryzacja jednolita
220 - 300 zł
Koloryzacja wielotonowa (ombre/sombre)
400 - 550 zł
Baleyage
300 - 450 zł
Refleksy
200 - 300 zł
Dekoloryzacja
350 - 700 zł
Olaplex
150 zł
Stylizacja paznokci
Manicura klasyczny (bez malowania)
70 zł
Manicure hybrydowy
100 zł
Ściągnięcie hybrydy
30 zł
Naprawa paznokcia
20 zł
Przedłużanie żelowe krótkie
170 zł
Przedłużanie żelowe długie
190 zł
Uzupełnienie żelowe krótkie
130 zł
Uzupełnienie żelowe długie
150 zł
French
30 zł
Ombre / Babyboomer
20 zł
Zdobienia małe
20 zł
Zdobienia duże
50 zł
Pedicure hybrydowy
110 zł
Pedicure Spa
130 zł
Pedicure Spa + hybryda
160 zł
Stylizacja brwi
Regulacja brwi
30 zł
Henna brwi
30 zł
Henna brwi + regulacja
60 zł
Henna pudrowa brwi + regulacja
90 zł
Laminacja + koloryzacja brwi
150 zł
Wizaż
Makijaż dzienny
150 zł
Makijaż wieczorowy
200 zł
Makijaż ślubny
250 zł

Ceny usług kosmetycznych i fryzjerskich

Piękno jest bezcenne, a na usługi poprawiające urodę mamy przejrzysty cennik. Salon fryzjerski Clean Cut Ladies oferuje strzyżenie damskie zgodnie z najnowszymi trendami. Czy masz włosy długie, czy krótkie, dobierzemy fryzurę do kształtu twarzy, sylwetki oraz wieku. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientek i personalizujemy usługi fryzjerskie – a wszystko to w przyjaznej atmosferze przy lampce prosecco lub filiżance kawy.

W naszym salonie fryzjerskim czeka na Ciebie nie tylko pielęgnacja włosów. Wykonujemy również stylizację paznokci, w tym manicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych oraz pedicure klasyczny. Wszystkie usługi pielęgnacyjne wraz z cenami prezentuje nasz cennik. Salon kosmetyczny Clean Cut oferuje także profesjonalną stylizację brwi – hennę oraz laminację – a także usługi wizażu.

Kontakt
Clean Cut  

Clean Cut Ladies – cennik fryzjerski i kosmetyczny

Odkryj na nowo swoje piękno w salonie Clean Cut Ladies. Jako Twój najlepszy fryzjer damski w Kołobrzegu przygotowaliśmy cennik usług kosmetycznych realizowanych przez ekspertki w swojej branży. Nasz zespół specjalizuje się w stylizacji paznokci metodą hybrydową oraz klasycznym malowaniu. W zakładzie czekają na Ciebie również fryzjerzy z doświadczeniem, którzy dokonają farbowania włosów na wybrany odcień. Sprawdź również ofertę wizażu – przygotujemy Cię na ważne wydarzenie lub naturalnie podkreślimy Twoją urodę.

Umów się na wizytę za pośrednictwem formatki kontaktowej lub telefonicznie. Z przygotowanej oferty wybierz interesującą Cię usługę lub zafunduj sobie cały dzień rozpieszczania przed wielkim wyjściem. Jesteś przyszłą panną młodą? Zapraszamy na makijaż ślubny, który przetrwa całą noc! Sprawdź również nasz cennik fryzjerski, w którym zamieściliśmy najpopularniejsze usługi wykonywane w salonie. Jeśli masz pytania dotyczące oferty, napisz do nas, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zabierz swoją przyjaciółkę lub mamę i wspólnie spędźcie czas w Clean Cut Ladies na zabiegach kosmetycznych i fryzjerskich.