Cennik Barber
Strzyżenie włosów
75 zł
Strzyżenie / golenie brody
75 zł
Strzyżenie włosów i brody (combo)
140 zł
Combo ze strzyżeniem włosów maszynką
120 zł
Strzyżenie chłopięce od 3 do 8 roku życia
60 zł
Strzyżenie samych boków
55 zł
Strzyżenie maszynką na jedną długość
45 zł
Koloryzacja włosów / brody (cover)
70 zł
Depilacja woskiem jednej partii twarzy
20 zł
Depilacja woskiem trzech partii twarzy
40 zł

Ceny usług fryzjerskich

Dostępny na stronie cennik usług fryzjerskich przygotowaliśmy w konsultacji z naszymi fryzjerami oraz barberami. Koszt poszczególnych pozycji zależy od wielu czynników, jednak ceny w salonie fryzjerskim Clean Cut Barbershop znajdują się na konkurencyjnym poziomie. Strzyżenie męskie to cena zaczynająca się od 40 zł. W przypadku bardziej skomplikowanych fryzur jest ona odpowiednio wyższa. Taka usługa wymaga bowiem więcej czasu, większej wprawy i doświadczenia eksperta, dodatkowo podczas stylizacji mogą zostać użyte różne produkty pielęgnacyjne.

Wielu klientów wciąż nurtuje odwieczne pytanie: barber czy fryzjer? Cennik dostępny na naszej stronie pokazuje, że usługi barberskie oraz fryzjerskie można łączyć w jednej ofercie cenowej. Wszystko dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi, który specjalizuje się zarówno w strzyżeniu włosów, jak i modelowaniu brody.

Kontakt
 

Strzyżenie męskie

Dobra fryzura dopełni Twój starannie wypieszczony wizerunek. Krótko po bokach, wygolony przedziałek, dłuższa góra, a może strzyżenie klasyczne maszynką, czyli buzz cut? Konkretny styl może być Twoim znakiem rozpoznawczym, podkreślać styl ubierania, charakter, a nawet pozycję zawodową. Clean Cut Barbershop to topowy fryzjer w Kołobrzegu. Cennik prezentowany na stronie przedstawia wybrane usługi naszego salonu fryzjerskiego. Wybierz strzyżenie męskie dopasowane do kształtu twarzy, które podkreśli Twoje największe atuty.

W naszym zakładzie fryzjer męski to jednocześnie dobry barber. Ceny usług barberskich znajdują się na podobnym poziomie, co cięcie włosów. Do brody podchodzimy z prawdziwym namaszczeniem, dbając o jej idealny kształt oraz przywracając miękkość szorstkiemu włosiu. Zafunduj sobie kompleksową stylizację na fotelu fryzjerskim i postaw na usługi mieszane, w których łączymy strzyżenie oraz golenie zarostu. Nasi eksperci wykonują również modelowanie brody za pomocą profesjonalnych akcesoriów barberskich.

Masz wątpliwości dotyczące cennika? Chcesz wiedzieć, ile kosztują dodatkowe usługi fryzjerskie dla mężczyzn? Napisz do nas lub zadzwoń, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.